Čekejte, prosím...
A A A

Hledaný výraz nenalezen

Hledaný § nenalezen

38/1964 Sb. znění účinné od 1. 3. 1964

38

 

USNESENÍ

předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních obvodů

pro volby do Národního shromáždění

Předsednictvo Národního shromáždění podle zákona č. 34/1964 Sb., o volbách do Národního shromáždění a do národních výborů, stanovilo volební obvody pro volby do Národního shromáždění, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.

Předseda Národního shromáždění:

Fierlinger v. r.

Příloha k usnesení č. 38 a 39/1964 Sb.

Příloha

k usnesení předsednictva Národního shromáždění ČSSR o stanovení volebních

obvodů pro volby do Národního shromáždění č. 38/1964 Sb.

a k usnesení předsednictva Slovenské národní rady o vyhlášení volebních obvodů

pro volby do Slovenské národní rady č. 39/1964 Sb.

 

Seznam volebních obvodů pro volby do Národního shromáždění pro volby do Slovenské národní rady, které se budou konat 14. června 1964.

 

A. Volební obvody pro volby do Národního shromáždění

 

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

 

Volební obvod č. 1 Praha 1 - Hrad

(v městském obvodu Praha 1) západní část městského obvodu Praha 1 ohraničená

Národní třídou, ulicemi 28. října, Na příkopě a Revoluční

 

Volební obvod č. 2 Praha 1 - střed, Letná

(v městském obvodu Praha 1) jihovýchodní část městského obvodu Praha 1 a

jižní část městského obvodu Praha 7 ohraničená

ulicí Nad královskou oborou, Čechovou třídou

Obránců míru, Dukelských hrdinů, pplk. Sochora,

Bubenskou třídou, severní a východní hranicí

podniku Čištění města, částí nábřeží kpt. Jaroše

a ostrovem Štvanicí.

 

Volební obvod č. 3 Praha 2 - Nové Město

(v městském obvodu Praha 2) západní část městského obvodu Praha 2 ohraničená

na východě Škrétovou ulicí, Tylovým náměstím,

ulicemi Bělehradskou, Šafaříkovou, Pod nuselskými schody, Nuselským údolím a Vyšehradem.

 

Volební obvod č. 4 Praha 2 - Vinohrady I

(v městském obvodu Praha 2) východní část městského obvodu Praha 2.

 

Volební obvod č. 5 Praha 3 - Žižkov - západ

(v městském obvodu Praha 3) severozápadní část městského obvodu Praha 3

ohraničená ulicí Ondříčkovou, Žižkovským

náměstím, ulicemi Křišťanovou, Sudoměřickou,

Táboritskou, Olšanským náměstím, severní stranou

Olšanských hřbitovů a ulicí Kaplířovou.

 

Volební obvod č. 6 Praha 3 - Žižkov - střed

(v městském obvodu Praha 3) severovýchodní část městského obvodu Praha 3

ohraničená severní stranou Olšanských hřbitovů a

ulicemi U nákladového nádraží a Pod kapličkou.

 

Volební obvod č. 7 Praha 3 - Vinohrady II

(v městském obvodu Praha 3) jižní část městského obvodu Prahy 3.

 

Volební obvod č. 8 Praha 4 - Michle - Spořilov

(v městském obvodu Praha 4) východní část městského obvodu Praha 4 ohraničená ulicí Mojmírovou, Rostislavovou, Leninovou, Na

jezerce, Pod vilami, Pod sokolovnou, Na Květnici, Na Veselí, Nad studánkou, Budějovickou,

U krčské vodárny, ulicí k Habrovce, Nad pískovonou,

V podzámčí, a areálem Thomayerovy nemocnice.

 

Volební obvod č. 9 Praha 4 - Nusle - Podolí

(v městském obvodu Praha 4) severní část městského obvodu Praha 4 ohraničená

ulicí Budějovickou, Runčíkovou, Na děkance, Na hlásce, Na zvoničce I., V podhájí, Nad lomem.

 

Volební obvod č. 10 Praha 4 - Bráník - Krč

(v městském obvodu Praha 4) jižní část městského obvodu Praha 4.

 

Volební obvod č. 11 Praha 5 - Jinonice - Košíře - Radlice - Smíchov

(v městském obvodu Praha 5) jižní část městského obvodu Praha 5 ohraničená

areálem Vidoule a Šmukýřky, ulicí Jinonickou,

Vrchlického, Na popelce, Na věnečku, ulicí

Mrázkovou, Kováků, Plzeňskou, Lidickou, Svornosti a Pecháčkovou.

 

Volební obvod č. 12 Praha 5 - Smíchov - Motol - Košíře

(v městském obvodu Praha 5) severní část městského obvodu Praha 5.

 

Volební obvod č. 13 Praha 6 - Břevnov

(v městském obvodu Praha 6) jihozápadní část městského obvodu Praha 6

ohraničená na severu železniční tratí k ulici Na okraji, ulicí Pod Petřinami, Veleslavínskou,

železniční tratí, ulicí Slovenského povstání, U Prašného mostu, Mariánské hradby.

 

Volební obvod č. 14 Praha 6 - Dejvice

(v městském obvodu Praha 6) severozápadní část městského obvodu Prahy 6

ohraničená ulicí Slovenského povstání, náměstím Velké říjnové revoluce, ulicí Jugoslávských

partyzánů, Zelenou a Zemědělskou, Šlojnickou, Na Julisce, Na Fišerce, Na Mičánce, Na Šťáhlavce,

Nad Paťankou, čtvrtí Na Babě, ulicemi Nad Tanaelkou, Nad Šárkou, ulicí Soborskou,

severním okrajem Hanspaulky, ulicí Velvarskou a údolím Šáreckého potoka.

 

Volební obvod č. 15 Praha 6 - Bubeneč

(v městském obvodu Praha 6) severozápadní a východní část městského obvodu Praha 6.

 

Volební obvod č. 16 Praha 7 - Holešovice - Troja

(v městském obvodu Praha 7) městský obvod Prhy 7 mimo jižní část obvodu, připadající k volebnímu obvodu č. 2.

 

Volební obvod č. 17 Praha 8 - Karlín

(v městském obvodu Praha 8) jižní část městského obvodu Praha 8 ohraničená

ulicí Povltavskou, Kandertovou, Proseckou, Pod Labuťkou I., Pod Labuťkou II, pravým břehem potoka Rokytky.

 

Volební obvod č. 18 Praha 8 - Libeň

(v městském obvodu Praha 8) severní část městského obvodu Praha 8.

 

Volební obvod č. 19 Praha 9 - Vysočany

(v městském obvodu Praha 9) městský obvod Praha 9.

 

Volební obvod č. 20 Praha 10 - Strašnice - Hostivař

(v městském obvodu Praha 10) východní část městského obvodu Praha 10

ohraničená ulicemi Nad vodovodem, Na palouku,

Starostrašnickou, V korytách, U trati, tělesem železniční dráhy až k ulici Průběžná, ulicí

Strašnickou, Práčskou, potokem Botič k Zahradnímu městu.

 

Volební obvod č. 21 Praha 10 - Vršovice - východ, - Záběhlice

(v městském obvodu Praha 10) střední část městského obvodu Praha 10 ohraničená na východě hranicí volebního obvodu č. 20, na západě ulicemi Vinohradskou, U vinohradského hřbitova, Ruskou, Bělocerkevskou,

ulicí U seřadiště, Obloukovou a železniční tratí k hranici městského obvodu Prahy 10.

 

Volební obvod č. 22 Praha 10 - Vršivice I

(v městském obvodu Praha 10) západní část správního obvodu Praha 10.

 

STŘEDOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 23 Benešov

(v okrese Benešov severozápadní část okresu Benešov, ohraničená obcemi Petrovice, Záhoří u Milíčova, Miličín,

Smilkov, Budenín, Olbramovice, Drachkov, Bystřice, Líšno, Jírovice, Benešov, Dlouhé Pole,

Bedrč (část obce Soběhrdy), Chlístov, Bukovany, Pecerady.

 

Volební obvod č. 24 Vlašim

(v okrese Benešov) východní část okresu Benešov ohraničená obcemi

Jiřetice, Neustupov, Broumovice, Jankov,

Ouběnice, Tomice II, Kobylí, Nová Ves, Struhařov, Bořeňovice, Čeňovice, Petroupim, Soběhrdy (bez

části Bedrč), Mrač, Poříčí nad Sázavou.

 

Volební obvod č. 25 Beroun

(v okrese Beroun) severní část okresu ohraničená obcemi Skuhrov,

Liteň, Vinařice, Bykoš, Želkovice, Libomyšl,

Stašov, Bavoryně, Hředle, Hudlice.

 

Volební obvod č. 26 Hořovice

(v okrese Beroun a Rakovník) jižní část okresu Beroun ohraničená obcemi

Podbrdy, Nesvačily, Všradice, Lážovice,

Neumětely, Lochovice, Otmíče, Praskolesy,

Chlustina, Žebrák, Březová, Broumy a jižní část

okresu Rakovník ohraničená obcemi Zbečno,

Městečko, Pustověty, Chlum, Pavlíkov, Panoší

Újezd, Rousínov, Modřejovice.

 

Volební obvod č. 27 Kladno - město

(v okrese Kladno) území města Kladna.

 

Volební obvod č. 28 Slaný

(v okrese Kladno) severní část okresu Kladno ohraničená obcemi

Zákolany, Koleč, Třebusice, Brandýsek, Cvrčovice, Švermov, Vinařice, Knovíz, Želenice, Jemníky,

Netovice, Slaný, Studeněves, Byseň, Libovice, Jedomělice.

 

Volební obvod č. 29 Kladno - jih

(v okrese Kladno) jižní část okresu Kladno ohraničená obcemi

Libochovičky, Dřetovice, Stehelčeves, Buštěhrad,

Hřebeč, Velké Přítočno, Pletený Újezd, Velká

Dobrá, Doksy, Kamenné Žehrovice, Srby, Libušín,

Třebichovice, Pchery, Hrdlív, Přelíc, Řisuty, Malíkovice, Drnek.

 

Volební obvod č. 30 Kouřim

(v okrese Kolín) jihozápadní část okresu Kolín ohraničená obcemi

Starý Kolín, Nebovidy, Polepy, Pašinka, Kbel,

Kořenice, Chotouchov, Pučery, Mančice, Polní

Voděrady, Libodřice, Poboří, Přebozy, Zalešany,

Vrbčany, Radim.

 

Volební obvod č. 31 Kolín

(v okrese Kolín) severovýchodní část okresu Kolín ohraničená

obcemi Veletov, Konárovice, Tři Dvory, Kolín,

Zibohlavy, Lošánky, Lošany, Křehoř, Chocenice,

Břežany I, Hradenín, Žabonosy, Plaňany,

Dobřichov.

 

Volební obvod č. 32 Kutná Hora

(v okrese Kutná Hora) severovýchodní část okresu Kutná Hora ohraničená

obcemi Vlkaneč, Šebestěnice, Potěhy, Čáslav, Církvice, Kluky, Souňov, Nová Lhota, Olšany,

Kutná Hora.

 

Volební obvod č. 33 Zruč nad Sázavou

(v okrese Kutná Hora) jihozápadní část okresu Kutná Hora ohraničená

obcemi Klucké Chvalovice, Zbýšov, Opatovice,

Hraběšín, Žáky, Schořov, Tupadly, Krchleby,

Třebonín, Úmonín, Křesetice, Malešov, Miskovice.

 

Volební obvod č. 34 Kralupy nad Vltavou

(v okrese Mělník) jihozápadní část okresu Mělník ohraničená obcemi

Konětopy, Dřísy, Ovčáry, Kostelec nad Labem,

Jiřice, Neratovice, Mlékojedy, Obříství,

Zálezlice, Bukol. Vojkovice, Všestudy, Veltrusy, Nelahozeves.

 

Volební obvod č. 35 Mělník

(v okrese Mělník) severovýchodní část okresu Mělník ohraničená

obcemi Čečelice, Všetaty, Tišice, Tuhaň, Kly, Hořín, Lužec nad Vltavou, Vraňany, Nové Ouholice.

 

Volební obvod č. 36 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště

(v okrese Mladá Boleslav) severní část okresu Mladá Boleslav ohraničená

obcemi Horní Bousov, Přepeře, Solec-Malobratřice, Koprník-N ásedlnice, Úhelnice, Chdoplesy,

Kosmonosy, severní část města Mladá Boleslav (část Nového Města, Habeš, sídliště AZ n.p.

Debř), Dalovice, Bukovno, Líny, Krásná Ves, Niměřice, Doubravička, Boreč.

 

Volební obvod č. 37 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou

(v okrese Mladá Boleslav) jižní část okresu Mladá Boleslav ohraničená

obcemi Dolní Bousov, Obruby, Obrubce, Lítkovice,

Husí Lhota, Horní Stakory, Dolní Stakory, Plazy,

jižní část města Mladá Boleslav (městské čtvrti

Staré Město, Pták, Odolec, Pdchlumí, Jemníky,

Bezděčín, Chrást, Čejetičky, Čejetice, část

Nového Města), Vinec, Pětikozly, Rokytovec,

Strenice, Sovínky, Malé Všelisy, Zamachy.

 

Volební obvod č. 38 Nymburk

(v okrese Nymburk) západní část okresu Nymburk ohraničená obcemi

Sokoleč, Kluk, Přední Lhota, Chvalovice,

Kovanice, Nymburk, Kamenné Zboží, Čilec, Straky.

 

Volební obvod č. 39 Poděbrady

(v okrese Nymburk) východní část okresu Nymburk ohraničená obcemi

Pňov, Oseček, Poděbrady, Velké Zboží, Budiměřice, Kovansko, Bobnice, Dvory, Krchleby.

 

Volební obvod č. 40 Čakovice

(v okrese Praha-východ) severozápadní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Satalice, Radonice, Jenštejn, Dřevčice, Podolanka, Brázdim, Polerady.

 

Volební obvod č. 41 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

(v okrese Praha-východ) severovýchodní část okresu Praha-východ

ohraničená ze severozápadní strany obcemi Kyje,

Horní Počernice, Zeleneč, Svémyslice, Zápy,

Brandýs nad labem-Stará Boleslav, Popovice a z

jižní strany obcemi Horní Měcholupy, Dolní

Měcholupy, Dubeč, Běchovice, Klánovice, Jirny, Horoušany.

 

Volební obvod č. 42 Říčany

(v okrese Praha-východ) jižní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi

Petrovice, Uhříněves, Hájek, Koloděje, Újezd nad Lesy, Úvaly.

 

Volební obvod č. 43 Hostivice

(v okrese Praha-západ) severozápadní část okresu Praha-západ ohraničená

obcemi Řeporyje, Zadní kopanina (část obce Ořech), Jinočany.

 

Volební obvod č. 44 Modřany

(v okrese Praha-západ) jihovýchodní část okresu Praha-západ ohraničená

obcemi Modřany, Komořany, Dolní Břežany, Ohrobec, Zvole, Vrané nad Vltavou, Petrov, Luka pod Medníkem.

 

Volební obvod č. 45 Radotín

(v okrese Praha-západ) jihozápadní část okresu Praha-západ ohraničená z

východní strany obcemi Velká Chuchle, Lahovice,

Zbraslav, Jíloviště, Trnová, Měchenice, Davle,

Hradišťko a ze severní strany obcemi Slivenec,

Radotín, Kosoř, Ořech (bez části Zadní Kopanina), Zbuzany, Dobříč.

 

Volební obvod č. 46 Dobříš

(v okrese Příbram) severní část okresu Příbram ohraničená obcemi

Radíč, Kňovice, Nalžovice, Dublovice, Třebenice,

Hrabří (bez části Plešiště), Svatý Jan, Líchovy,

Zvírotice, Drevníky, Nechalov, Drhovy, Rybníky,

Svaté Pole, Obořiště, Dlouhá Lhota, Suchodol,

Dubenec, Dubna, část města Příbram (městské čtvrti 1, 2, 3, 4), Hluboš, Čenkov.

 

Volební obvod č. 47 Příbram

(v okrese Příbram) západní část okresu Příbram ohraničená obcemi

Zalužany, Kozárovice, Bukovany, Chraštice,

Vrančice, Rtišovice, Milín, Konětopy, Brod,

Žežice, část města Příbram (část městské čtvrti 7 a městská čtvrť 8), Trhové Dušníky, Bratkovice,

Sádek, Drahlín, Obecnice, Nepomuk, Buková u Příbramě, Věšín.

 

Volební obvod č. 48 Sedlčany

(v okrese Příbram) jihovýchodní část okresu Příbram ohraničená

obcemi Osečany, Sedlčany, Příčovy, Libíň, Vysoký

Chlumec, Pořešice, Plešiště (část obce Hrabří),

Krásná Hora nad Vltavou, Kamýk nad Vltavou, Velká Hřiměždice, Nečín, Skalice, Daleké Dušníky,

Druhlice, Ouběnice, Drásov, Višňová, Háje, část města Příbram (městské čvrti 5, 6 a část městské čtvrti 7), Stěžov, Raděice, Drsník, Pečičky, Pečice, Cetyně, Bohostice, Klučenice.

 

Volební obvod č. 49 Rakovník

(v okrese Rakovník) severozápadní a střední část okresu Rakovník

ohraničená obcemi Lány, Ruda, Nový Dům, Lužná,

Rakovník, Lubná, Senec, Hvozd, Malinová, Krakovec.

 

JIHOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 50 České Budějovice

(v okrese České Budějovice) město České Budějovice bez městských částí Dobrá

Voda, Nové Hodějovice, Mladé, Pahůrka, Suché Vrbné.

 

Volební obvod č. 51 Trhové Sviny

(v okrese České Budějovice) jižná část okresu České Budějovice ohraničená

obcemi Kvítkovice, Lipí, Kaliště u Lipí, Homole,

Litvínovice, Boršov nad Vltavou, Včelná, Plav,

Roudné, částmi města České Budějovice (zv. Dobrá

Voda, Nové Hodějovice, Mladé, Pohůrka, Suché),

obcemi Vráto, Dubičné, Hlincová Hora, Zvíkov, Vlkovice, Slavošovice, Libín, Spolí.

 

Volební obvod č. 52 Týn nad Vltavou

(v okrese České Budějovice) severní část okresu České Budějovice ohraničená

obcemi Jankov, Kvítkovice, Dubné, Haklovy Dvory,

České Vrbné, Hrdějovice, Úsilné, Adamov,

Rudolfov, Lišov, Štěpánovice.

 

Volební obvod č. 53 Český Krumlov

(v okrese Český Krumlov) území okresu Český Krumlov.

 

Volební obvod č. 54 Jindřichův Hradec

(v okrese Jindřichův Hradec) jihozápadní část okresu Jindřichův Hradec

ohraničená obcemi Višňová, Pohoří, Klenov, Velký

Ratmírov, Radouňka, Jindřichův Hradec, Dolní

Pěna, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou, Dolní Žďár, Lásenice, Dolní Lhota.

 

Volební obvod č. 55 Dačice

(v okrese Jindřichův Hradec) severovýchodní část opkresu Jindřichův Hradec

ohraničená obcemi Samosoly, Pluhův Žďár,

Mostečný, Lodhéřov, Studnice, Dolní Radouň, Dolní Skrýchov, Rodvínov, Jindřiš, Otín, Hrutkov,

Kačlehy, Bílá, Nová Ves, Sedlo, Nový Vojířov.

 

Volební obvod č. 56 Pelhřimov

(v okrese Pelhřimov) jižní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi

Zhořec, Cetoraz, Šimpach, Eš, Nízká Lhota,

Zlátěnka, Leskovice, Moravdč, Chmelná,

Částkovice, Vlásenice, Pelhřimov, Putimov, Proseč pod Křemešníkem, Sázava, Nový Rychnov.

 

Volební obvod č. 57 Humpolec

(v okrese Pelhřimov) severní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi

Těchobuz, Jetřichovec, Bratřice, Roučkovice,

Pacov, Důl, Proseč u Pošné, Litohošť, Čížkov,

Nová Cerekev, Poseč-Obořiště, Stanovice,

Dubovice, Starý Pelhřimov, Hodějovice,

Krasíkovice, Kojčice, Olešná, Řemenov, Plevnice,

Střítež pod Křemešníkem, Branišov, Vyskytná, Jankov.

 

Volební obvod č. 58 Písek

(v okrese Písek) východní část okresu Písek ohraničená obcemi

Chrást, Kostelec nad Vltavou, Sobědraž,

Jickovice, Zvíkovské Podhradí, Oslov, Držov,

Vrcovice, Písek, Hradiště, Tálín, Žďár, Nová Ves u Protivína.

 

Volební obvod č. 59 Prachatice

(v okrese Prachatice) území okresu Prachatice.

 

Volební obvod č. 60 Strakonice

(v okrese Strakonice) jižní část okresu Strakonice ohraničená obcemi

Kalenice, Volenice, Tažovice, Kraselov, Čekanice, Makarov, Pracejovice, Strakonice, Nebřehovice,

Jinín, Cehnice, Mladějovice.

 

Volební obvod č. 61 Blatná

(v okrese Strakonice severní část okresu Strakonice, západní část

a Písek) okresu Písek ohraničená obcemi Kladruby,

Štěchovice, Novosedly, Katovice, Krty,

Třebohostice, Droužetice, Rovná, Přešťovice,

Modlešovice, Čejetice, Sudoměř, Ražice, Štětice,

Skály, Chvaletice, Protivín, Záboří, Těšínov,

Krč, Protivín, Myšenec, Nový Dvůj, Semice,

Smrkovice, Putim, Zátaví, Dobev, Drhovle,

Topělec, Čížová, Vráž, Dědovice, Varvažov,

Zbonín, Nevězice, Orlík nad Vltavou, Kožlí u Orlíka.

 

Volební obvod č. 62 Tábor

(v okrese Tábor) severní část okresu Tábor ohraničená obcemi

Jistebnice, Borotín, Radkov, Klokoty, Horky,

Čelkovice, Sezimovo Ústí, Nová Ves u Chýnova, Chýnov, Kladruby, Pořín.

 

Volební obvod č. 63 Soběslav

(v okrese Tábor) jižní část okresu ohraničená obcemi Svoříš,

Drahnětice, Padařov, Makov, Dražice, Radimovice u Želče, Planá nad Lužnicí, Košice, Dlouhá Lhota,

Radenín, Hroby, Lažany, Kozmice.

 

ZÁPADOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 64 Domažlice

(v okrese Domažlice) území okresu Domažlice.

 

Volební obvod č. 65 Cheb

(v okrese Cheb) severozápadní část okresu Cheb, ohraničená obcemi Vojtanov, Poustka, Libá, Pomezí nad Ohří, Cheb, Podhrad, Háje.

 

Volební obvod č. 66 Mariánské Lázně

(v okrese Cheb) jihovýchodní část okresu Cheb ohraničená obcemi

Skalná, Františkovy Lázně, Tršnice, Potočiště,

Okrouhlá, Lipová, Starý Hrozňatov.

 

Volební obvod č. 67 Karlovy Vary

(v okrese Karlovy Vary) jižní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi

Stanovice, Karlovy Vary (bez městské části Rybáře a Dvory), Dalovice (bez části Vysoká a

Všeborovice), Andělská Hora.

 

Volební obvod č. 68 Ostrov

(v okrese Karlovy Vary) severní část okresu Karlovy Vary ohraničená

obcemi Doubí, částmi města Karlovy Vary (Rybáře a Dvory), obcemi Sedlec, Otovice, Sadov, částmi zv. Vysoká a Všeborovice z obce Dalovice, obcemi

Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří, Boč.

 

Volební obvod č. 69 Klatovy

(v okrese Klatovy) severozápadní část okresu Klatovy ohraničená

obcemi Újezd u Plánice, Plánice, Číhaň, Těšetiny, Mochtín, Vrhaveč, Radinovy, Běšiny, Úloh,

Čachrov, Kunkovice, Javorná, Železná Ruda.

 

Volební obvod č. 70 Sušice - Horažďovice

(v okrese Klatovy) jihozápadní část okresu Klatovy ohraničená obcemi Lovčice, Žďár, Velenovy, Zavlekov, Vlčnov,

Kolinec, Lukoviště, Boříkovy, Chlístov, Křištín,

Střeziměř, Podolí, Nemilkov, Chotěšov a Hlavňovice.

 

Volební obvod č. 71 Plzeň - město - severovýchod

(v okrese Plzeň-město) městské obvody Plzeň I - vnitřní město, plzeň IV - Doubravka, Plzeň VIII - Újezd bez městské části Červený Hrádek.

 

Volební obvod č. 72 Plzeň - město - západ

(v okrese Plzeň-město) městské obvody Plzeň VII - Bolevec, Plzeň VI -

Bory, Plzeň III - Roudná, Plzeň II - Skvrňany.

 

Volební obvod č. 73 Plzeň - město - východ

(v okrese Plzeň-město) městské obvody: Plzeň IX - Božkov (bez městské části Letkov), Plzeň V - Slovany.

 

 

Volební obvod č. 74 Blovice

(v okrese Plzeň-jih) východní část okresu Plzeň-jih ohraničená z

obvodu Plzeň IX - Božkov městskou části zv.

Letkov, obvodem Plzeň X - Koterov, obvodem Plzeň

XI - Černice a obcemi Losiná, Chválenice,

Střížovice, Únětice, Drahkov, Letiny, Skašov.

 

Volební obvod č. 75 Přeštice - Stod

(v okrese Plzeň-jih) západní část okresu Plzeň-jih ohraničená obvodem

Plzeň XII-Litice a obcemi: Útušice, Štěnovice,

Nebílovský Borek, Netunice, Řenče, Horšice.

 

Volební obvod č. 76 Plzeňsko

(v okrese Plzeň-sever západní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Přehořov, Hluboká, Manětín, Vladměřice, Úněšov, Kunějovice, Nekmíř, Všeruby, Čeminy, Chotíkov.

 

Volební obvod č. 77 Plassko

(v okrese Plzeň-sever) východní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi: Bílov, Potvorov, Mladotice, Štichovice,

Hvozd, Dolní Bělá, Zahrádka, Horní Bělá, Žílov, Nevřeň, Ledce, Třemošná.

 

Volební obvod č. 78 Rokycany

(v okrese Rokycany) území okresu Rokycany.

 

Volební obvod č. 79 Kraslice

(v okrese Sokolov) severní část okresu Sokolov ohraničená obcemi

Kaceřov, Chlum nad Ohří, Dasnice, Citice,

Svatava, Královské Poříčí, Jehličná, Vintířov, Chodov.

 

Volební obvod č. 80 Sokolov

(v okrese Sokolov) jižní část okresu Sokolov ohraničená obcemi

Kynšperk nad Ohří, Libavské Údolí, Březová,

Sokolov, Staré Sedlo, Nové Sedlo, Chranišov.

 

Volební obvod č. 81 Tachov

(v okrese Tachov) území okresu Tachov.

 

SEVEROČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 82 Česká Lípa

(v okrese Česká Lípa) jižní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi

Volfartice, Horní Libchava, Manušice,

Častolovice, Písečná, Dobranov, Vlčí Důl, Provodin.

 

Volební obvod č. 83 Nový Bor

(v okrese Česká Lípa) severovýchodní část okresu Česká Lípa ohraničená

obcemi Nový Oldřichov, Slunečná, Skalice, Pihel,

Bukovany, Svojkov, Zákupy, Božíkov, Brenná,

Mimoň, Stráž pod Ralskem, Hamr.

 

Volební obvod č. 84 Česká Kamenice

(v okrese Děčín) východní část okresu Děčín ohraničená obcemi

Hřensko, Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Malá

Veleň, Velká Veleň, Heřmanov, Verneřice,

Jetřichovice, Kunratice, Kytice, Jiřetín pod

Jedlovou, Horní Podluží, Studánka.

 

Volební obvod č. 85 Děčín

(v okrese Děčín) Západní část okresu Děčín ohraničená obcemi Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Lesná, Těchlovice.

 

Volební obvod č. 86 Šluknov

(v okrese Děčín) severní část okresu Děčín ohraničená obcemi

Doubice, Chřibská, Rybniště, Krásná Lípa, Rumburk.

 

Volební obvod č. 87 Chomutov - jihovýchod

(v okrese Chomutov) jihovýchodní část okresu Chomutov ohraničená

obcemi Kundratice, Vrskmaň, Otvice, Chomutov (bez části města začleněné do volebního obvodu č. 88

"Chomutov-severozápad"), Droužkovice, Březno,

Tušimice, Prunéřov, Kadaň, Úhošťany.

 

Volební obvod č. 88 Chomutov - severozápad

(v okrese Chomutov) severozápadní část okresu Chomutov ohraničená

obcemi Vysoká Pec, Jirkov, Blatno, Spořice,

Krbice, Kralupy u Chomutova, Místo, Výsluní,

Vernéřov, Mikulovice, Klášterec nad Ohří a část

města Chomutova, kde hranice obvodu tvoří na

severovýchodní straně potok Chomutovka, na

jihozápadní straně Žižkovo náměstí, ulice

Smetanova, Křižíkova, Meisnerova a Edisonova.

 

Volební obvod č. 89 Jablonec nad Nisou

(v okrese Jablonec západní část okresu Jablonec nad Nisou ohraničená nad Nisou) obcemi Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Maršovice, Mukařov, Malá Skála, Lišný, Frýdštejn.

 

Volební obvod č. 90 Tanvald

(v okrese Jablonec východní část okresu Jablonec nad Nisou

nad Nisou) ohraničená obcemi Josefův Důl, Lučany nad Nisou,

Nová Ves nad Nisou, Pěnčín, Skuhrov, Železný Brod, Koberovy.

 

Volební obvod č. 91 Frýdlant

(v okrese Liberec) severní část okresu Liberec ohraničená obcemi

Mníšek, Krásná Studánka, Stráž nad Nisou,

Machnín, Kryštofovo Údolí, Zdislava.

 

Volební obvod č. 92 Liberec-město

(v okrese Liberec) město Liberec s výjimkou západní části Růžodol I,

Horní Růžodol, Janův Důl, Karlinky, Ostašov,

Horní Suchá, Horní Hanychov, Dolní Hanychov.

 

Volební obvod č. 93 Liberec-venkov

(v okrese Liberec) jižní část okresu Liberec ohraničená obcemi

Žibřidice, Křižany t. Suchá, částí města Liberce

(městské části Růžodol I, Horní Růžodol, Janův

Důl, Karlinky, Ostašov, Horní Suchá, Horní

Hanychov, Dolní Hanychov), Doubí, Vesec,Vratislavice nad Nisou.

 

Volební obvod č. 94 Litoměřice

(v okrese Litoměřice) severovýchodní část okresu Litoměřice ohraničená

obcemi Libochovany, Velké Žernoseky, Žalhostice,

Prosmyky, Keblice, Brňany, Bohušovice nad Ohří,

Travčice, Nučničky, Křešice, Encovany,

Chotiněves, Liběšice, Úštěk, Ostrá.

 

Volební obvod č. 95 Lovosice

(v okrese Litoměřice) západní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi

Prackovice nad Labem, Litochovice nad labem, Malé Žernoseky, Lhotka nad Labem, Lovosice, Lukavec,

Siřejovice, Vrbičany, Rochov, Brozany, Doksany,

Dolánky, Hrdly, Nové Dvory, Písty, Budyně nad

Ohří, Martiněves, Radešín.

 

Volební obvod č. 96 Roudnice nad Labem

(v okrese Litoměřice) jihovýchodní část okresu Litoměřice ohraničená

obcemi Rašovice, Tetčiněves, Drahobuz, Polepy,

Lounky, Rohatce, Židovice, Dušníky, Nížebohy, Račiněves, Bříza.

 

Volební obvod č. 97 Louny

(v okrese Louny) severovýchodní část okresu Louny ohraničená

obcemi: Stroupeč, Žiželice, Staňkovice, Tvršice,

Bitozeves, Seměnkovice, Postoloprty, Skupice,

Mradice, Lipenec, Hřivice, Pnětluky.

 

Volební obvod č. 98 Žatec

(v okrese Louny) jihozápadní část okresu Louny ohraničená obcemi

Břežany, Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Zálužice,

Lišany, Strkovice, Drahomyšl, Lipno, Tuchořice,

Nečemice.

 

Volební obvod č. 99 Most-jih

(v okrese Most) jižní část okresu Most ohraničená obcemi Braňany,

Most, Čepirohy, Bylany.

 

Volební obvod č. 100 Most-sever

(v okrese Most) severní část okresu Most ohraničená obcemi

Kopisty, Souš, Třebušice, Hořany, Slatinice, Holešice.

 

Volební obvod č. 101 Duchcov

(v okrese Teplice) jihozápadní část okresu Teplice ohraničená obcemi Háj u Duchcova, Duchcov, Lahošť, Hudcov,

Kladruby, Ohníč, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou.

 

Volební obvod č. 102 Teplice-město

(v okrese Teplice) město Teplice.

 

Volební obvod č. 103 Teplice-venkov

(v okrese Teplice severovýchodní část okresu Teplice ohraničená

obcemi Moldava, Hrob, Jeníkov, Košťany,

Újezdeček, Novosedlice, Proboštov, Sobědruhy,

Srbice, Modlany, Bystřany, Lysec, Bžany, Žalany.

 

Volební obvod č. 104 Ústí nad Labem - sever

(v okrese Ústí nad Labem) severní část okresu Ústí nad Labem ohraničená

obcemi Libouchec, Luční Chvojno, Žďár, Habrovice, Božtěšice, Stříbrníky, části města Ústí nad Labem (střed města a městské části Bukov, Klíše,

Všebořice), a obcemi Hrbovice, Vyklice, Roudníky.

 

Volební obvod č. 105 Ústí nad Labem - jih

(v okrese Ústí nad Labem) jihovýchodní část okresu Ústí nad Labem

ohraničená obcemi Lipová, Chuderov, částí města

Ústí nad Labem (městské části Předlice, Střekov,

Krásné Březno, Trmice), obcemi Tuchomyšl, Lochočice.

 

VÝCHODOČESKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 106 Havlíčkův Brod

(v okrese Havlíčkův Brod) jihozápadní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Tunochody, Cíhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Lužice,

Veselý Žďár, havlíčkův Brod, Termesivy, Mírovka,

Suchá, Okrouhlička, Štoky.

 

Volební obvod č. 107 Chotěboř

(v okrese Havlíčkův Brod) severovýchodní část okresu Havlíčkův Brod,

ohraničená obcemi Leština u Světlé, Kynice,

Smrdov, Kunemil, Zboží, Tis, Skuhrov, Olešná,

Radostín, Knyk, Břevnice, Kyjov, Pohled, Dlouhá

Ves, Šlapanov, Smilov.

 

Volební obvod č. 108 Hradec Králové

(v okrese Hradec Králové) město Hradec Králové bez městských částí Nový

Hradec Králové, Třebeš, Malšovice a východní části Slezské Předměstí.

 

Volební obvod č. 109 Nový Bydžov

(v okrese Hradec Králové) západní část okresu Hradec Králové ohraničená

obcemi Hněvčeves, Sovětice, Dohalice, Mokrovousy, Třesovice, Střezetice, Probluz, Stěžírky,

Stěžery, Těchlovice, Hvozdnice, Urbanice, Vlčkovice.

 

Volební obvod č. 110 Třebechovice pod Orebem

(v okrese Hradec Králové) východní část okresu Hradec Králové ohraničená

obcemi Benátky, Číštěves, Lípa, Dlouhé Dvory,

Rozběřice, Plotiště nad Labem, Plácky, Pouchov,

Piletice, Slatina, Svinary, Malšova Lhota, částí

města Hradce Králové (městské části Nový Hradec

Králové, Malšovice, Třebeš, východní část

Slezského Předměstí od hranice, kterou tvoří

ulice Na mlejnku, Tichá, tř. Rudé armády, až po

ulici Kladskou) s obcemi Březhrad, Plačice, Hřibsko.

 

Volební obvod č. 111 Hlinsko

(v okrese Chrudim) jihovýchodní část okresu Chrudim ohraničená

obcemi Ostrov, Stradouň, Vinary, Mravín,

Jenišovice-Zalažany, Lozice, Radim, Dobrkov,

Podlažice, Chrast, Horka, Švihov, Ctětín, Trhová Kamenice.

 

Volební obvod č. 112 Chrudim

(v okrese Chrudim) severozápadní část okresu Chrudim ohraničená

obcemi Městec, Chroustovice, Mentour, Poděčely,

Lhota u Chroustovic, Synčany, Rosice, Řestoky,

Zaječice, Žumberk, Podlíšťany-Vížky, Ochoz,

nasavrky, Hodonín, Horní Bradlo, Kameničky.

 

Volební obvod č. 113 Hořice

(v okrese Jičín) východní část okresu Jičín ohraničená obcemi

Zboží, Úbislavice, Stav, Studénka, Valdov,

Choteč, Kamenice, Kovač, Tuř, Vitiněves,

Nemyčeves, Slatiny, Češov, Volanice, Sběř.

 

Volební obvod č. 114 Jičín

(v okrese Jičín) západní část okresu Jičín ohraničená obcemi

Radim, Tužín, Dřevěnice, Lužany, Úlibice,

Robousy, Popovice, Podhradí, Jičíněves, Žitětín,

Labouň, Vršce, Stavhostice, Kozojedy, Žlunice.

 

Volební obvod č. 115 Jaroměř

(v okrese Náchod) jihozápadní část okresu Náchod ohraničená obcemi

Červený Kostelec, Horní Radechová, Slavíkov,

Dolní Radechová, Trubějov, Vysokov, Provodov,

Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebí, Mezilesí.

 

Volební obvod č. 116 Náchod

(v okrese Náchod) severovýchodní část okresu Náchod ohraničená

obcemi Stárkov, Hronov, Pavlišov, Náchod,

Dobrošov, Česká Čermná, Nový Hrádek.

 

Volební obvod č. 117 Holice

(v okrese Pardubice) východní část okresu Pardubice ohraničená obcemi

Rohoznice, Křičeň, Bohdaneč, Semtín, Ohrazenice,

Staré Hradiště, Ráby, Sezemice, Veská, Černá za

Bory, Nemošice, Ostřešany, Mikulovice, Blato.

 

Volební obvod č. 118 Pardubice

(v okrese Pardubice) město Pardubice a obec Svítkov.

 

Volební obvod č. 119 Přelouč

(v okrese Pardubice) západní část okresu Pardubice ohraničená obcemi

Pravy, Kasalice, Bukovka, Neratov, Živanice,

Rybitví, Rosice, Srnojedy, Lány na Důlku, Staré

Čívice, Starý Mateřov, Třebosice, Staré Jesenčany, Dražkovice.

 

Volební obvod č. 120 Dobruška

(v okrese Rychnov severozápadní část okresu Rychnov nad Kněžnou

nad Kněžnou) ohraničená obcemi Orlické Záhoří, Uhřínov pod

Deštnou, Lukavice, Lipovka, Třebešov,

Častolovice, Rašovice, Olešnice, Kostelec nad Orlicí, Čermná nad Orlicí.

 

Volební obvod č. 121 Rychnov nad Kněžnou

(v okrese Rychnov jihovýchodní část okresu Rychnov nad Kněžnou

nad Kněžnou) ohraničená obcemi Orlické Záhoří, Uhřínov pod

Deštnou, Lukavice, Lipovka, Třebešov,

Častolovice, Rašovice, Olešnice, Kostelec nad Orlicí,

Čermná nad Orlicí.

 

Volební obvod č. 122 Semily

(v okrese Semily) severovýchodní část okresu Semily ohraničená

obcemi Spálov, Bítouchov, Semily, Benešov u

Semil, Bystrá nad Jizerou, Kundratice, Kruh,

Roztoky.

 

Volební obvod č. 123 Turnov

(v okrese Semily) jihozápadní část okresu Semily ohraničená obcemi

Záhoří, Chuchelna, Lhota, Slaná, Košťálov, Libštát, Svojek.

 

Volební obvod č. 124 Polička

(v okrese Svitavy) jihozápadní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Karle, Květná, Pomezí,

Radiměř, Banín, Březová nad Svitavou, Sklené, Pohledy, Rudná, Želívsko.

 

Volební obvod č. 125 Svitavy

(v okrese Svitavy) severovýchodní část okresu Svitavy ohraničená

obcemi Opatov, Mikuleč, Javorník, Vendolí, Hradec nad Svitavou, Kamenná Horka, Moravská Třebová,

Dlouhá Loučka, Křenov, Janůvky, Březina, Slatina.

 

Volební obvod č. 126 Dvůr Králové nad Labem

(v okrese Trutnov) jižní část okresu Trutnov ohraničená obcemi

Borovnice, Borovnička, Mostek, Debrné, Vítězná,

Horní Žďár, Staré Buky, Střítež, Starý Rokytník,

Bohuslavice nad Úpou, Suchovršice, Úpice, Havlovice.

 

Volební obvod č. 127 Trutnov

(v okrese Trutnov) severovýchodní část okresu Trutnov ohraničená

obcemi Žacléř, Mladé Buky, Vlčice, Čermná,

Chotěvice, Pilníkov, Trutnov, Markušovice, Velké

Svatoňovice, Batňovice, Rtyně v Podkrkonoší.

 

Volební obvod č. 128 Vrchlabí

(v okrese Trutnov) severozápadní část okreu Trutnov ohraničená

obcemi Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Janské

Lázně, Javorník, Rudník, Hostinné, Dolní

Olešnice, Horní Olešnice, Ždírnice.

 

Volební obvod č. 129 Lanškroun

(v okrese Ústí nad Orlicí) jihovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí

ohraničená obcemi Horní Heřmanice, Dolní

Heřmanice, Herbortice, Albrechtice, Dolní

Třešňovec, Ostrov, Horní Dobrouč, Dolní Dobrouč,

Dolní Houžovec, Knapovec, Dlouhá Třebová, Řetová, Řetůvka, Džbánov, Voděrady, Horní Sloupnice.

 

Volební obvod č. 130 Ústí nad Orlicí

(v okrese Ústí nad Orlicí) západní část okresu Ústí nad Orlicí ohraničená

obcemi Sopotnice, České Libchavy, Horní Libchavy, Dolní Libchavy, Černovír, Ústí nad Orlicí,

Jehnědí, Nový Jiří, Vračovice, Chotěšiny, České Heřmanice.

 

Volební obvod č. 131 Žamberk

(v okrese Ústí nad Orlicí) severovýchodní část okresu Ústí nad Orlicí

ohraničená obcemi Výprachtice, Horní Čermná,

Horní Třešňovce, Jakubovice, Dolní Čermná,

Petrovice, Letohrad, Hnátnice, Lanšperk, Žampach, Hejnice, Česká Rybná, Litice nad Orlicí.

 

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 132 Blansko

(v okrese Blansko) jižní část okresu Blansko ohraničená obcemi

Osiky, Brumov, Bedřichov, Lhota u Lysic, Kunice,

Lysice, Bořitov, Doubravice nad Svitavou,

Němčice, Ludíkov, Housko, Molenburk.

 

Volební obvod č. 133 Boskovice

(v okrese Blansko) severní část okresu Blansko ohraničená obcemi

Černovice, Hluboké Dvory, Touboř, Drnovice,

Krhov, Obora, Lhota Rapotina, Újezd u Boskovic,Valchov, Žďárná.

 

Volební obvod č. 134 Brno I.

(v okrese Brno-město) územní ObvNV Brno I, (vnitřní část města,

Kohoutovice, Nový Lískovec), Bohunice, Starý

Lískovec a část území ObvNV Brno IV. ohraničená

Rosickým nádražím, ulicí Uhelnou, řekou Svratkou.

 

Volební obvod č. 135 Brno II.

(v okrese Brno-město) část území ObvNV Brno II. (vnitřní část města,

Žabovřesky).

 

Volební obvod č. 136 Brno V.

(v okrese Brno-město) území ObvNV Brno V. (vnitřní část města, Královo

Pole, Medlánky, Mokrá Hora, Řečkovice), Bystrc,

Kníničky, z území ObvNV Brno II. části Jndrov, Komín.

 

Volební obvod č. 137 Brno III.

(v okrese Brno-město) část území ObvNV III. (vnitřní část města, část

Husovic), část území ObvNV II. (ohraničená

ulicemi Bayerová, Botanická, Leninova).

 

Volební obvod č. 138 Brno IV/1

(v okrese Brno-město) část území ObvNV Brno III. (část Husovic), část

území ObvNV Brno IV. (vnitřní část města,

Židenice), Maloměřice, Obřany, Líšeň, Slatina.

 

Volební obvod č. 139 Brno IV/2

(v okrese Brno-město) část území ObvNV Brno IV. (vnitřní část města,

Komárov), část území ObvNV Brno VI. (Černovice),

Horní Heršpice, Dolní Heršpice, Přízřenice, Nové

Moravany, Tuřany, Brněnské Ivanovice, Holásky.

 

Volební obvod č. 140 Kuřim

(v okrese Brno-venkov) severní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Hvozdec, Veverská Bitýška, Lažánky, Maršov, Svatoslav, Šlapanice, Tvarožná.

 

Volební obvod č. 141 Modřice

(v okrese Brno-venkov) jižní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi

Blažovice, Jiříkovice, Ponětovice, Kobylnice,

Dvorská, Sokolnice, Chrlice, Modřice, Moravany,

Nebovidy, Ořechov, Radostice, Prštice, Hlína,

Silůvky, Dolní Kounice, Trboušany.

 

Volební obvod č. 142 Rosice

(v okrese Brno-venkov) západní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Přibyslavice, Lesní Hluboké, Javůrek, Veverské

Knínice, Ostrovačice, Žebětín, Bosonohy,

Ostopovice, Střelice, Tetčice, Neslovice,

Ivančice, Moravské Bránice, Nové Bránice.

 

Volební obvod č. 143 Břeclav

(v okrese Břeclav) jihovýchodní část okresu Břeclav ohraničená

obcemi Poštorná, Charvátská Nová Ves, Ladná,

Podivín, Velké Bílovice.

 

Volební obvod č. 144 Hustopeče

(v okrese Břeclav) severní část okresu Břeclav ohraničená obcemi

Vrbice, Velké Pavlovice, Rakvice, Přítluky,

Zaječí, Šakvice, Strachotín, Pouzdřany, Uherčice.

 

Volební obvod č. 145 Mikulov

(v okrese Břeclav) severozápadní část okresu Břeclav ohraničená

obcemi Valtice, Hlohovec, Lednice, Nejdek,

Bulhary, Milovice, Pavlov, Dolní Věstonice,

Mušov, Ivaň, Vranovice.

 

Volební obvod č. 146 Gottwaldov

(v okrese Gottwaldov) město Gottwaldov bez městských částí Prštné,

Louky, Malenovice, Mladcová, Příluky.

 

Volební obvod č. 147 Otrokovice

(v okrese Gottwaldov) západní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi

Bohuslavice, u Gottwaldova, Březnice, částmi

města Gottwaldova zv. Malenovice, Louky, Prštné,

obcemi Lhotka, Hostišová, Mysločovice.

 

Volební obvod č. 148 Vizovice

(v okrese Gottwaldov) střední část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi

Racková, částmi města Gottwaldova zv. Mladcová,

Příluky, obcemi Kostelec-Štípa, Jaroslavice,

Kudlov, Březůvky, Doubravy, Dobrkovice, Kaňovice, Hřivínův Újezd, Provodov, Želechovice nad

Dřevnicí, Zádveřice-Raková, Vizovice, Lhotsko, Bratřejov.

 

Volební obvod č. 149 Slavičín

(v okrese Gottwaldov) východní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Buskupice, Ludkovice, Řetechov, Pdhradí, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole, Drnovice.

 

Volební obvod č. 150 Hodonín

(v okrese Hodonín) jižní část okresu Hodonín ohraničená obcemi

Terezín, Hovorany, Šardice, Dubňany, Ratíškovice,Vacenovice, Hodonín.

 

Volební obvod č. 151 Kyjov

(v okrese Hodonín) severozápadní část okresu Hodonín ohraničená

obcemi Násedlovice, Karlín, Nenkovice, Stavěšice, Mistřín, Milotice, Skoronice, Vracov, Ježov.

 

Volební obvod č. 152 Veselí nad Moravou

(v okrese Hodonín) východní část okresu Hodonín ohraničená obcemi

Rohatec, Strážnice, Bzenec, Těmice, Žeravice.

 

Volební obvod č. 153 Jihlava

(v okrese Jihlava) severní část okresu Jihlava ohraničená obcemi

Hutě, Cejle, Kostelec, Pístov, Jihlava, Hruškové, Dvory, Měšín, Ždírec, Jamné, Rybné, Nadějov,

Meziříčko.

 

Volební obvod č. 154 Třešť

(v okrese Jihlava) jižní část okresU Jihlava ohraničená obcemi

Rohozná, Dolní Cerekev, Spělov, Salavice,

Vílanec, Čížov, Rančířov, Puklice, Malý Beranov,

Velký Beranov, Kozlov, Vysoké Studnice, Věžnice, Řehořov.

 

Volební obvod č. 155 Kroměříž

(v okrese Kroměříž) jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená

obcemi Bezměrov, Postoupky-Hradisko, Skaštice,

Bílany, Těšnovice-Trávník, Střížovice.

 

Volební obvod č. 156 Holešov

(v okrese Kroměříž) severovýchodní část okresu Kroměříž ohraničená

obcemi Chropyně, Plešovec, Břest, Hulín.

 

Volební obvod č. 157 Prostějov

(v okrese Prostějov) město Prostějov a obce Čechovice, Domamyslice,

Mostkovice, Vrahovice-Čechůvky.

 

Volební obvod č. 158 Konice

(v okrese Prostějov) západní část okresu Prostějov ohraničená obcemi

Pěnčín, Přemyslovice, Ptení, Vícov, Plumlov,

Krumsín, Seloutky, Určice, Dětkovice, Vranovice,

Kelčice, Otaslavice, Brodek u Prostějova, Želeč.

 

 

 

Volební obvod č. 159 Nezamyslice

(v okrese Prostějov) východní část okresu Prostějov ohraničená obcemi

Čechy pod Kosířem, Hluchov, Zdětín, Ohrozim,

Lešany, Bílovice-Lutotín, Kostelec na Hané,

Smržice, Držovice, Vrbátky, Štětovice, Krasice na Hané, Bedihošť, Žešov, Výšovice, Vřesovice,

Dobrochov, Hradčany-Kobeřice, Dobromilice, Doloplazy, Dřevnovice.

 

Volební obvod č. 160 Třebíč

(v okrese Třebíč) západní část okresu Třebíč ohraničená obcemi

Bochovice, Benetice, Horní Vilémovice,

Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Třebíč, Střítež,

Stařeč, Mastník, Mikulovice, Horní Újezd,

Vacenovice, Kojetice, Čáslavice, Loukovice,

Babice, Lesonice, Horky, Šašovice, Meziříčko.

 

Volební obvod č. 161 Moravské Budějovice

(v okrese Třebíč) jižní část okresu Třebíč ohraničená obcemi

Radkovice u Budče, Štěpkov, Domamil, Martínkov,

Jakubov, Dolní Lažany, Šebkovice, Lesůňky,

Jaroměřice nad Rokytnou, Štěpánovice, Výčapy,

Slavice, Petrůvky, Klučov, Kožichovice, Slavičky, Střížov,

Čímeř, Třebenice, Stropešín, Kramolín,

Kladeruby nad Oslavou, Senorady.

 

Volební obvod č. 162 Uherské Hradiště

(v okrese Uherské Hradiště) střední část okresu Uherské Hradiště ohraničená

obcemi Hluk, Kunovice, Uherské Hradiště,

Mistřice, Bílovice, Topolná, Boršice u Blatnice,

Dolní Němčí, Nivnice, Vlčnov, Havřice, Prakšice, Maršov.

 

Volební obvod č. 163 Staré Město

(v okrese Uherské Hradiště) západní část okresu Uherské Hradiště ohraničená

obcemi Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves,

Kostelany nad Moravou, Staré Město u Uherského

Hradiště, Jarošov, Kněžpole.

 

Volební obvod č. 164 Uherský Brod

(v okrese Uherské Hradiště) východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená

obcemi Slavkov, Horní Němčí, Korytná, Suchá Loz,

Bánov, Uherský Brod, Těšov, Újezdec u Luhoačovic.

 

Volební obvod č. 165 Vyškov

(v okrese Vyškov) severovýchodní část okresu Vyškov ohraničená

obcemi Račice-Pístovice, Drnovice,

Rostěnice-Zvonovice, Lysovice, Bohaté Málkovice,

Kojátky, Černčín, Milonice, Uhřice, Dobročkovice, Bránkovice.

 

Volební obvod č. 166 Slavkov

(v okrese Vyškov) jižní část okresu Vyškov ohraničená obcemi

Habrovany-Olšany, Nemojany, Luleč, Tučapy,

Podbřežice, Dražovice, Letonice, Bučovice,

Nevojice, Nesovice, Nemotice.

 

Volební obvod č. 167 Znojmo I.

(v okrese Znojmo) západní část okresu Znojmo ohraničená obcemi

Šatov, Havraníky, Konice u Znojma, severní část

města Znojma ohraničená od řeky Dyje ulicemi U

brány, Velká Mikulášská, nám. Míru, Dolní Česká,

Leninova, nám. Vítězství, Olšova, Smetanova,

Vrchlického, nám. Máchovo, Jiráskova, Palackého, Suchohrdelská.

 

Volební obvod č. 168 Znojmo II.

(v okrese Znojmo) střední část okresu Znojmo ohraničená obcemi

Chvalovice, Nový Šaldorf, jižní částí města

Znojma, obcemi Dobšice, Kuchařovice, Únanov,

Plaveč, Rudlice, Vevčice, Stupešice, Ratišovice,

Běhařovice, Dobronice, Jaroslavice, Křídlůvky,

Valtrovice, Krhovice, Hodonice, Lechovice,

Oleksovice, Vítonice, Želetice, Horní Dunajovice,

Trstěnice, Džbánice, Čermákovice, Tulešice, Dolní Dubňany.

 

Volební obvod č. 169 Miroslav

(v okrese Znojmo) východní část okresu Znojmo ohraničená obcemi

Hrádek, Božice, Borotice, Čejkovice, Mackovice,

Miroslav, Hostěradice, Chlupice, Morašice,

Skalice, Vémyslice, Rybníky, Dobřínsko, Jamolice.

 

Volební obvod č. 170 Žďár nad Sázavou

(v okrese Žďár nad Sázavou) západní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená

obcemi Ubušín, Jimramov, Nový Jimramov, Líšná,

Kuklík, Kadov, Fryšava, Tři Studně, Sklené,

Lhotka, Počítky, Žďár nad Sázavou, Vatín,

Kotlasy, Radostín, Kněževes, Rousměrov,

Sklené nad Oslavou, Radenice, Horní Bory, Dolní Bory,

Olší nad Oslavou, Lavičky, Hrbov, Stránecká Zhoř, Otín, Pavlínov.

 

Volební obvod č. 171 Bystřice nad Pernštejnem

(v okrese Žďár nad Sázavou) východní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená

obcemi Dalečín, Unčín, Strachujov, Jimramovské

Pavlovice, Věcov, Odranec, Koníkov, Nové Město na Moravě, Rokytno, Jiříkovice, Radňovice,

Slavkovice, Veselíčko, Jámy, Obyčtov, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Moravec, Dolní

Libochová, Meziboží, Drahonín, Litava,

Pernštejnské Jestřabí, Kaly.

 

Volební obvod č. 172 Velké Meziříčí

(v okrese Žďár nad Sázavou severovýchodní část okresu Třebíč a jižní část

a Třebíč) okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Horní

Radslavice, Uhřínov, Baliny, Velké Meziříčí,

Mostiště, Vídeň, Dobrá Voda, Jívoví, Kundratice,

Horní Libochová, Kadolec, Heřmanov, Nová Ves,

Radňoves, Vratislávka, Víckov, Tišnovská Nová

Ves, Skryje, Horní Loučky, Dolní Loučky,

Kuroslepy, Březník, Sedlec, Popůvky,

Hartvíkovice, Kozlany, Koněšín, Vladislav,

Hostákov, Trnava, Přeckov, Hroznatín, Horní Heřmanice.

 

SEVEROMORAVSKÝ KRAJ

 

Volební obvod č. 173 Bruntál

(v okrese Bruntál) západní část okresu Bruntál ohraničená obcemi

Malá Morávka, Rudná pod Pradědem, Staré Město,

Bruntál, Oborná, Široká Niva, Kralovice, Vrbno

pod Pradědem, Heřmanovice, Janov, Jindřichov,

Liptaň, Dívčí Hrad.

 

Volební obvod č. 174 Krnov

(v okrese Bruntál) východní část okresu Bruntál ohraničená obcemi

Hlinka, Osoblaha, Bohušov, Dolní Povelice, Horní

Povelice, Slezské Rudoltice, Třemešná, Hynčice,

Holčovice, Hošťálkovy, Krasov, Čaková, Nové

Heřminovy, Zátor, Lichnov, Sosnová.

 

Volební obvod č. 175 Rýmařov

(v okrese Bruntál) jižní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Stará Ves, Janovice, Rýmařov, Dolní Moravice, Václavov

u Bruntálu, Moravský Kočov, Mezina, Dlouhá Stráň, Milotice nad Opavou, Razová, Horní Benešov, Horní Životice.

 

Volební obvod č. 176 Dobraticve

(v okrese Frýdek-Místek) jižní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Čeladná, Ostravice, Nová Ves, Lubno, Pržno,

Baška, Staré Město, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Hnojník,

Vělopolí, Ropice, Nebory, Oldřichovice, Tyra, Morávka.

 

Volební obvod č. 177 Frýdek-Místek

(v okrese Frýdek-Místek) jihozápadní část okresu Frýdek-Místek ohraničená

obcemi Fryčovice, Staříč, Žabeň, Sviadnov,

Frýdek-Místek, Palkovice, Metylovice, Frýdlant

nad Ostravicí, Pstruží, Kunčice pod Ondřejníkem.

 

Volební obvod č. 178 Paskov

(v okrese Frýdek-Místek) severní část okresu Frýdek-Místek ohraničená

obcemi Třanovice, Dolní Domaslavice, Horní

Domaslavice, Pazderna, Dobrá, Bruzovice,

Sedliště, Lískovec, Paskov, Brušperk.

 

Volební obvod č. 179 Třinec

(v okrese Frýdek-Místek) východní část okresu Frýdek-Místek ohraničená

obcemi Horní Lomná, Dolní Lomná, Košařiska,

Vendryně, Karpentná, Třinec.

 

Volební obvod č. 180 Český Těšín

(v okrese Karviná) východní část okresu Karviná ohraničená obcemi

Horní Těrlicko, Dolní Těrlicko, Albrechtice,

Horní Suchá, Stonava, Louky.

 

Volební obvod č. 181 Havířov

(v okrese Karviná) území města Havířov a obce Dolní Datyně.

 

Volební obvod č. 182 Karviná

(v okrese Karviná) území města Karviná.

 

Volební obvod č. 183 Nový Bohumín

(v okrese Karviná) severní část okresu Karviná ohraničená obcemi

Petrovice u Karviné, Dětmarovice, Doubrava, Dolní Lutyně, Záblatí, Nový Bohumín.

 

Volební obvod č. 184 Orlová

(v okrese Karviná) území obcí Orlová, Petřvald a Rychvald.

 

Volební obvod č. 185 Bílovec

(v okrese Nový Jičín) severní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi

Petřvald, Mosnov, Sedlnice, Libhošť, Bartošovice, Hladké Životice, Suchdol nad Odrou, Kletné,

Jestřabí, Tošovice, Vlkovice, Dolejší Kunčice.

 

Volební obvod č. 186 Frenštát pod Radhoštěm

(v okrese Nový Jičín) jihovýchodní část okresu Nový Jičín ohraničená

obcemi Trnávka, Skorotín, Stikovec, Skotnice,

Prchalov, Příbor, Závišice, Rybí, Životice, Mořkov.

 

Volební obvod č. 187 Nový Jičín

(v okrese Nový Jičín) jihozápadní část okresu Nový Jičín ohraničená

obcemi Hodslavice, Bludovice, Žilina u Nového

Jičína, Nový Jičín, Hukovice, Kunín, Bernartice nad Odrou,

Mankovice, Pohoř, Odry, Vítovka,

Heřmanice u Oder, Véska, Kamenka.

 

Volební obvod č. 188 Litovel

(v okrese Olomouc) jihozápadní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Řimice,

Mladeč, Litovel, Unčovice, Náklo,

Štěpánov, Liboš, Moravská Huzová, Štarnov,

Bohuňovice, Chomutov, Horka nad Moravou, Křelov,

Topolany, Hněvotin, Nedvězí, Bystročice.

 

Volební obvod č. 189 Olomouc-východ

(v okrese Olomouc) část města Olomouce rozděleného tokem řeky Moravy a částí městské čtvrti Olomouc-vnitřní město a městskými čtvrtěmi Chvalkovice, Pavlovičky,

Bělidla, Hodolany, Nový Svět a východní část

okresu Olomouc ohraničená obcemi Velký Týnec,

Grygov, Vsisko, Holice, Týneček, Hlušovice,

Droždín, Lošov, Hrubá Voda, Hlubočky, Mrsklesy,

Daskabát, Velký Újezd.

 

Volební obvod č. 190 Olomouc-západ

(v okrese Olomouc) západní část města Olomouce rozdělená tokem řeky

Moravy s částí městské čtvrti Olomouc-vnitřní

město a městskými čtvrtěmi Řepčín, Hejčín,

Neředín, Nová Ulice, Povel, Nové Sady, Lazce,

Černovír, Klášterní Hradisko a jižní část okresu

Olomouc ohraničená na západní straně obcemi

Blatec, Kožušany-Tážaly, Nemilany, Slavonín, na

východní straně obcemi Charváty, Bolelouc, Majetín, Krčmaň.

 

Volební obvod č. 191 Uničov

(v okrese Olomouc) severní část okresu Olomouc ohraničená obcemi

Králová, Střelice, Červenka, Pňovice,

Žerotín-Strukov, Hnojice, Lužice, Šternberk,

Bělkovice-Lašťany, Dolany, Samotíšky, Kopeček u

Olomouce, Radíkov, Véska, Pohořany, Jílová, Město Libavá.

 

Volební obvod č. 192 Hlučín

(v okrese Opava) severovýchodní část okresu Opava ohraničená

obcemi Krásné Pole, Plesná, Dobroslavice,

Kozmice, Dolní Benešov, Zábřeh, Bolatice,

Kobeřice, Vrbka, Služovice, Chebičov, Oldřišov.

 

Volební obvod č. 193 Opava

(v okrese Opava) střední část okresu Opava ohraničená z východní

strany obcemi Lhota-Čavisov, Velká Polom, Háj,

Jilešovice, Kravaře, Štěpánovice, Velké Hoštice,

Malé Hoštice, ze západní strany obcemi Jančí,

Březová, Lesní Albrechtice, Domoradovice,

Žimrovice, Hradec, Bohučovice, Vršovice a

východní část města Opavy ohraničená západní

částí toku Opavice k ulici Mostní a ulicemi

Mostní, Sadovou, Nákladní, Švermovou, Solnou,

náměstím Velkého října, Sněmovní, třídou

vítězného února, náměstím Svobody, Otickou,

Skřivánčí, Jurečkovou, mezi ulicemi Rooseweltovou a

Skřivánčí, Rooseveltovou, mezi Vaškovým

náměstím a Hradeckou ulicí, Vaškovým náměstím

a pokračováním Otické ulice.

 

Volební obvod č. 194 Opava-Vítkov

(v okrese Opava) západní část okresu Opava ohraničená obcemi

Větřkovice, Jelenice, Radkov, Melč, Lipina,

Benkovice, Branka, Chvalíkovice a západní část

města Opavy včetně ulic, které tvoří hranici.

 

Volební obvod č. 195 Ostrava-střed

(v okrese Ostrava-město) městská čtvrť ostrava I.

 

Volební obvod č. 196 Ostrava-Vítkovice

(v okrese Ostrava-město) městská čtvrť Vítkovice a Mariánské Hory.

 

Volební obvod č. 197 Ostrava-Zábřeh

(v okrese Ostrava-město) městská čtvrť Zábřeh

 

Volební obvod č. 198 Slezská Otrava

(v okrese Ostrava-město) Městská čtvrť Slezská Ostrava, Hrušov a

Radvanice.

 

Volební obvod č. 199 Ostrava-Poruba

(v okrese Ostrava-město) městská čtvrť Poruba.

 

Volební obvod č. 200 Kojetín

(v okrese Přerov) jihozápadní část okresu Přerov ohraničená obcemi

Veselíčko, Tupec, Osek nad Bečvou, Lipník nad

Bečvou, Hlinsko, Grymov, Prosenice, Viničná,

Čekyně, Žeravice, Dluhonice, Troubky.

 

Volební obvod č. 201 Hranice

(v okrese Přerov) východní část okresu Přerov ohraničená obcemi

Staměřice, Dolní Újezd, Trnávka, Bohuslávky,

Loučka, Jezernice, Týn nad Bečvou, Lhota,

Kladníky, Šišma, Pavlovice u Přerova, Hradčany, Čechy, Líšná.

 

Volební obvod č. 202 Přerov

(v okrese Přerov) jižní část okresu Přerov ohraničená obcemi

Bochoř, Přerov, Kozlovice, Radslavice, Sušice,

Oldřichov, Tučín, Podolí, Želatovice, Prusy, Beňov.

 

Volební obvod č. 203 Jeseník

(v okrese Šumperk) severozápadní část okresu Šumperk ohraničená

obcemi Malá Morava, Bohdíkov, Bratrušov,

Kopřivná, Hanušovice, Jindřichov, Nové Losiny,

Adolfovice, Domašov.

 

Volební obvod č. 204 Šumperk

(v okrese Šumperk) východní část okresu Šumperk, ohraničená obcemi

Libina, Mladoňov, Nový Malín, Šumperk, Sudkov,

Kolšov, Postřelmov, Chromeč, Vyšehoří, Bohutín,

Bartoňov-Radomilov, Hrabenov, Rejchartice,

Žárová, Velké Losiny, Bukovice, Loučná nad Desnou.

 

Volební obvod č. 205 Zábřeh

(v okrese Šumperk) jihozápadní část okresu Šumperk

ohraničená obcemi Písařov, Janoušov, Štědrákova Lhota, Ruda nad

Moravou, Olšany, Klášterec, Zborov, Postřlmůvek,

Rovensko, Zábřeh, Lesnice, Brníčko, Dlouhomilov,

Dolní Studénky, Hrabišín, Nedvězí, Kamenná.

 

Volební obvod č. 206 Rožnov pod Radhoštěm

(v okrese Vsetín) východní část okresu Vsetín ohraničená obcemi

Zubří, Vidče, Valašská Bystřice, Halenkov,

Huslenky, Zděchov.

 

Volební obvod č. 207 Valašké Meziříčí

(v okrese Vsetín) severozápadní část okresu Vsetín ohraničená

obcemi Zašová, Střítež, Velká Lhota, Malá

Bystřice, Bystřička, Růžďka, Jablůnka, Pržno,

Mikulůvka, Lázy.

 

Volební obvod č. 208 Vsetín

(v okrese Vsetín) jihozápadní část okresu Vsetín ohraničená obcemi

Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Janová, Hovězí,

Lužná, Pulčín, Valašská Senice.

 

B. Volební obvody pro volby do Národního shromáždění

Volební obvody pro Volby do Slovenské národní rady

 

KRAJ ZÁPADOSLOVENSKÝ

 

Volební obvod č. 209 Bratislava-Staré Mesto

č. 1 území obvodů Staré Mesto a Karlova Ves-Devín.

(v okrese Bratislava-mesto)

 

Volební obvod č. 210 Bratislava-Nivy

č. 2 jihozápadní část obvodu Nivy ohraničená

(v okrese Bratislava-mesto) Meltičovou ulicí a Prievozskou silnicí.

 

Volební obvod č. 211 Bratislava-Vinohrady

č. 3 jižní část obvodu Vinohrady ohraničená Červeným

(v okrese Bratislava-mesto) mostema ulicemi Opavskou a Pražskou a železniční

tratí až k hranici obvodu Nové Mesto.

 

Volební obvod č. 212 Bratislava-Nové Mesto

č. 4 severozápadní část obvodu Nové Mesto ohraničená

(v okrese Bratislava-mesto) Bajkalskouuličí a Trnavskou silnicí.

 

Volební obvod č. 213 Bratislava-Ružinov

č. 5 území obvodu Prievoz a Petržalka, jihovýchodní

(v okrese Bratislava-mesto) část obvodu Nové Mesto a severovýchodní část

obvodu Nivy ohraničená Trnavskou silnicí

a ulicemi Bajkalskou, Zahradnickou, Miletičovou

a Prievozskou silnicí.

 

Volební obvod č. 214 Bratislava-Rača

č. 6 území obvodů Dúbravka, Lamač, Rača, Vajnory a

(v okrese Bratislava-mesto) Trnávka a severní část obvodu Vinohrady

ohraničená Červeným mostem, ulicemi Opavskou

a Pražskou a železniční tratí až k hranici obvodu Nové Mesto.

 

Volební obvod č. 215 Bernolákovo

č. 7 jihovýchodní část okresu Bratislava-vidiek

(v okrese Bratislava-vidiek) ohraničená obcemi Chorvátský Grob, Veľký Biel,

Senec, Blatné.

 

Volební obvod č. 216 Malacky

č. 8 severozápadní část okresu Bratislava-vidiek

(v okrese Bratislava-vidiek) ohraničená obcemi Kuchyňa, Pernek, Jablonové,

Lozorno, Borinka.

 

Volební obvod č. 217 Pezinok

č. 9 severovýchodní část okresu Bratislava-vidiek

(v okrese Bratislava-vidiek) ohraničená ze severozápadní strany obcemi Modra,

Pezinok, Limbach, Myslenice, Jur pri Bratislave a z jihovýchodní strany obcemi Slovenský Grob,

Velké Čanikovce, Malé Čanikovce, Báhoň, Kaplná, Igram.

 

Volební obvod č. 218 Dunajská Streda

č. 10 jihovýchodní část okresu Dunajská Streda

(v okrese Dunajská Streda) ohraničená obcemi Dunajská Streda, Vrakúň,

Pastúchy, Baloň, Topolovec, Pálkovičovo.

 

Volební obvod č. 219 Šamorín

č. 11 severozápadní část okresu Dunajská Streda

(v okrese Dunajská Streda) ohraničená obcemi Vydrany, Veľké Blahovo,

Kostolné Kračany, Jurová, Gabčíkovo.

 

Volební obvod č. 220 Galanta

č. 12 severní část okresu Galanta ohraničená obcemi

(v okrese Galanta) Sereď, Dolná Streda, Gáň, Galanta, Matúškovo,

Topoľnica, Kráľová nad Váhom, Šoporňa.

 

Volební obvod č. 221 Sládkovičovo

č. 13 západní část okresu Galanta ohraničená obcemi

(v okrese Galanta) Hoste, Veľká Mača, Sládkovičovo, Košúty, Čierny

Brod, Mostová, Horné Saliby, Tomášikovo.

 

Volební obvod č. 222 Šaľa

č. 14 jihovýchodní část okresu Galanta ohraničená

(v okrese Galanta) obcemi Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby,

Diakovce, Šaľa, Dlhá nad Váhon.

 

Volební obvod č. 223 Hurbanovo

č. 15 západní část okresu Komárno ohraničená obcemi

(v okrese Komárno) Komárno, Dolný Peter, Pribeta.

 

Volební obvod č. 224 Komárno

č. 16 východní část okresu Komárno ohraničená obcemi

(v okrese Komárno) Komárno, Dolný Peter, Pribeta.

 

 

Volební obvod č. 225 Levice

č. 17 severní část okresu Levice ohraničená obcemi

(v okrese Komárno) Lula, Tehla, Iňa, Veľký Ďur, Nový Tekov,

Marušová, Starý Tekov, Hronské Kľačany, Levice,

Podlužany, Nová Dedina, Drženice, Devičany,

Jabloňovice, Pečenice.

 

Volební obvod č. 226 Šahy

č. 18 východní část okresu Levice ohraničená obcemi

(v okrese Levice) Zalaba, Malé Ludince, Šalov, Sikenica,

Kukučinov, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Starý Hrádok,

Mýtne Ludany, Kalinčiakovo, Krškany, Horša, Bátovce.

 

Volební obvod č. 227 Želiezovce

č. 19 západní část okresu Levice ohraničená obcemi

(v okrese Levice) Beša, Horný Pial, Lok, Kálna nad Hronom, Horná

Seč, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Žemliare,

Jur nad Hronom, Šarovce, Svodov, Mikula, Želiezovce,

Vozokany nad Hronom, Domaša, Čajakovo, Pohronský

Ruskov, Čala.

 

Volební obvod č. 228 Nitra

č. 20 střední část okresu Nitra s obcemi Dolné

(v okrese Nitra) Lefantovce, Horné lefantovce, Podhorany,

Dražovce, Nitra.

 

Volební obvod č. 229 Vráble

č. 21 jižní část okresu Nitra ohraničená obcemi

(v okrese Nitra) Svätoplukovo, Dolné Krškany, Veľké Janíkovce,

Lapáš, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolní Štitáre,

Hosťová, Čeladice, Malé Chyndice, Veľké Chyndice,

Klasov, Vráble, Horný Ohaj, Tajná, Nevidzany, Červený Hrádok.

 

Volební obvod č. 230 Zbehy

č. 22 západní část okresu Nitra ohraničená obcemi

(v okrese Nitra) Cabaj, Čapor, Jarok, Lehota, Lužianky, Zbehy,

Čakajovce, Jelšovce, Výčapy-Opatovce.

 

Volební obvod č. 231 Zlaté Moravce

č. 23 severovýchodní část okresu Nitra ohraničená

(v okrese Nitra) obcemi Malé Vozokany, Vieska nad Žitavou,

Slepčany, Nová Ves nad Žitavou, Chrašťany,

Beladice, Kolíňany, Žirany, Jelenec.

 

Volební obvod č. 232 Nové Zámky

č. 24 jihozápadní část okresu Nové Zámky ohraničená

(v okrese Nové Zámky) obcemi Palárikovo, Nové Zámky, Bešeňov, Dolný

Ohaj, Veľké Lovce, Čechy, Semerovo, Dvory nad Žitavou.

 

Volební obvod č. 233 Štúrovo

č. 25 jihovýchodní část okresu Nové Zámky ohraničená

(v okrese Nové Zámky) obcemi Dubník, Jásová, Kolta.

 

Volební obvod č. 234 Šurany

č. 26 severní část okresu Nové Zámky ohraničená obcemi

(v okrese Nové Zámky) Tvrdošovce, Šurany, Bánov, Nitriansky Hrádok,

Uľany nad Žitavou, Hul, Radava, Podhájska, Pozba, Dedinka.

 

Volební obvod č. 235 Holíč

č. 27 severozápadní část okresu Senica ohraničená

(v okrese Senica) obcemi Kúty, Čáry, Gbely, Petrova Ves, Letničie,

Štefanov, Unín, Vieska, Radošovce, Chropov.

 

Volební obvod č. 236 Senica

č. 28 severovýchodní část okresu Senica ohraničená

(v okrese Senica) obcemi Vrbovce, Chvojnica, Častkov, Lopašov,

Oreské Koválov, Dojč, Čáčov, Senica, Hlboké,

Kunov, Podbranč, Bukovec, Brezová pod Bradlom.

 

Volební obvod č. 237 Šaštínske Stráže

č. 29 jižní část okresu Senica ohraničená obcemi

(v okrese Senica) Sekule, Borský Jur, Kuklov, Smolinské, Šaštínske

Stráže, Borský Mikuláš, Borský Peter, Šajdíkove

Humence, Prievaly, Cerová-Lieskové, Jablonica,

Osuské, Prietrž, Hradište pod Vrátnom.

 

 

Volební obvod č. 238 Bánovce nad Bebravou

č. 30 severní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi

(v okrese Topoľčany) Malé Dvorany, Blesovce, Veľké Dvorany, Nemčice,

Kuzmice, Jacovce, Prašice, Tvrdomestice, Šišov,

Chudá Lehota, Livinské Opatovce, Rybany,

Ostratice, Nedašovce, Vysočany, Látkovce.

 

Volební obvod č. 239 Partizánske

č. 31 východní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi

(v okrese Topoľčany) Klátova Nová Ves, Bošany,

Krušovce, malé Bedzany, Veľké Bedzany, Norovce, Solčianky, Rajčany,

Nadlice, Chynorany, Žabokreky nad Nitrou, Malé

Bielice, Veľké Bielice, Navojovce, Skačany, Hradište.

 

Volební obvod č. 240 Topoľčany

č. 32 jižní část okresu Topoľčany ohraničená obcemi

(v okrese Topoľčany) Lipovník, Hajná Nová Ves, Horné Štitáre,

Urmince, Chrabrany, Nitrianska Streda, Topoľčany,

Tovarníky, Praznovce, Krnča.

 

Volební obvod č. 241 Nové Mesto nad Váhom

č. 33 jižní část okresu Trenčín ohraničená obcemi

(v okrese Trenčín) Hrašné, Vaďovce, Višňové, Čachtice, Nové Mesto

nad Váhom, Beckov, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze,

Opatovce, Veľké Bierovce, Trenčianska Turná,

Hámry, Veľké Stankovce, Selec.

 

Volební obvod č. 242 Trenčín

č. 34 východní část okresu Trenčín ohraničená obcemi

(v okrese Trenčín) Trenčianska Teplá, Dobrá, Opatová, Kubrá,

Trenčín, Trenčianske Biskupice, Soblahov,

Mníchova Lehota, Trenčianske Jastrabie, Dubodiel.

 

Volební obvod č. 243 Zlatovce

č. 35 severozápadní část okresu Trenčín ohraničená

(v okrese Trenčín) obcemi Stará Turá, Lubina, Bzince pod Javorinou,

Dolné Srnie, Trenčianske Bohuslavice, Štvrtok,

Ivanovce, Melčice, Zemianske Lieskové, Adamovské

Kochanovce, Chocholná-Velčice, Kostolná-Záriečie, Záblatie,

Závažie, Zamarovce, Skala, Skalská Nová Ves, Újazd, Kľučové, Ľuborča, Nemšová.

 

Volební obvod č. 244 Hlohovec

č. 36 východní část okresu Trnava ohraničená obcemi

(v okrese Trnava) Siladice, Lovčice, Brestovany, Bučany,

Malženice, Žikovce, Ratkovce, Pečeňady, Červeník, Madunice,

Drahovce, Jalšové.

 

Volební obvod č. 245 Jaslovské Bohunice

č. 37 západní část okresu Trnava ohraničená obcemi

(v okrese Trnava) Pavlice, Voderady, Zeleneč, Hrnčiarovce nad

Parnou, Biely Kostol, Ružindol, Zvončín, Šelpice, Bohdanovce nad Trnavou, Šapčince, Jaslovské

Bohunice, Radošovce, Kátlovce, Dechtice, Dobrá Voda.

 

Volební obvod č. 246 Piešťany

č. 38 severní část okresu Trnava ohraničená obcemi

(v okrese Trnava) Sokolovce, Ratnovce, Piešťany, Veselé, Dubovany,

Veľké Kostoľany, Nižná, Chtelnica.

 

Volební obvod č. 247 Trnava

č. 39 jižní část okresu Trnava ohraničená obcemi

(v okrese Trnava) Majcichov, Opoj, Modranka, Trnava, Zavar,

Šúrovce, Varov Šúr.

 

KRAJ STŘEDOSLOVENSKÝ

 

Volební obvod č. 248 Banská Bystrica

č. 40 západní část okresu Banská Bystrica ohraničená

(v okrese Banská Bystrica) obcemi Donovaly, Motyčky, Staré Hory, Špania

Dolina, Zvolenské Nemce, Kyncelová, Senica,

Majer, Banská Bystrica, Kráľová, Vlkanová, Hronsek.

 

Volební obvod č. 249 Brezno

č. 41 východní část okresu Banská Bystrica ohraničená

(v okrese Banská Bystrica) obcemi Bacúch, Braväcovo, Beňuš, Brezno, Čierny

Balog, Sihla.

 

Volební obvod č. 250 Podbrezová

č. 42 střední část okresu Banská Bystrica ohraničená z

(v okrese Banská Bystrica) východní strany obcemi Jarabá, Mýto pod

Ďumbierom, Valaská, ze západní strany obcemi

Podkonice, Bláže, Selce, Šalková, Môlča, Horná

Mičiná, Dolná Mičiná.

 

Volební obvod č. 251 Čadca

č. 43 severozápadní část okresu Čadca ohraničená obcemi

(v okrese Čadca) Čierne, Čadce, Zákopčie

 

Volební obvod č. 252 Kysucké Nové Mesto

č. 44 jihovýchodní část okresu Čadca ohraničená obcemi

(v okrese Čadca) Skalité, Oščadnica, Krásno nad Kysucou, Dunajov,

Ochodnica, Nesluša, Rudinská.

 

Volební obvod č. 253 Dolný Kubín

č. 45 jihovýchodní část okresu Dolný Kubín ohraničená

(v okrese Dolný Kubín) obcemi Trstená, Tvrdošín, Medvedzie, Krásna

Hôrka, Nižná, Podbieľ, Dlhá nad Oravou, Sedliacka Dubová, Horná Lehota, Dolná Lehota, Oravský

Podzámok, Mokraď, Dolný Kubín, Zázrivá.

 

Volební obvod č. 254 Námestovo

č. 46 severozápadní část okresu Dolný Kubín ohraničená

(v okrese Dolný Kubín) obcemi Ústie nad Priehradou, Dolný Štefanov,

Vavrečka, Horný Štefanov, Ťapešovo, Lokca, Babín, Hruštín, Lomná, Oravská Lesná.

 

Volební obvod č. 255 Liptovský Mikuláš

č. 47 východní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená

(v okrese Liptovský Mikuláš) obcemi Liptovská Anna, Bukovina, Bobrovník,

Vlašky, Vlachy, Gôtovany, Svätý Kríž, Lazisko.

 

Volební obvod č. 256 Ružomberok

č. 48 západní část okresu Liptovský Mikuláš ohraničená

(v okrese Liptovský Mikuláš) obcemi Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová,

Potok, Vrbie, Partizánska Ľupča, Malatiny,

Ľubeľa, Dúbrava.

 

Volební obvod č. 257 Lučenec

č. 49 střední část okresu Lučenec ohraničená z

(v okrese Lučenec) jihozápadní strany obcemi Veliká nad Ipľom,

Ľuboreč, Lentvora, ze severní strany obcemi

Tuhár, Gregorova Vieska, Stará Halič, Lučenec,

Opatová, Boľkovce, Nitra nad Ipľom, Buzitka, Šávoľ.

 

Volební obvod č. 258 Poltár

č. 50 severovýchodní část okresu Lučenec ohraničená

(v okrese Lučenec) obcemi Budiná, Divin, Ružiná, Lovinobana,

Podrečany, Tomášovce, Vidiná, Veľká Ves,

Kalinovo, Pinciná, Veľké Dravce.

 

Volební obvod č. 259 Veľký Krtíš

č. 51 jihozápadní část okresu Lučenec ohraničená obcemi

(v okrese Lučenec) Pravica, Závada, Dolná Strehová, Ľuboriečka,

Trenč.

 

Volební obvod č. 260 Martin

č. 52 severní část okresu Martin ohraničená obcemi

(v okrese Martin) Podhradie, Turčianska Štiavnička, Sučany,

Priekopa, východní část města Martin, ohraničená

ulicemi Partizánská, Kollárova, Štefanovičová,

Bottová, Langsfeldová, a řekou Turiec.

 

Volební obvod č. 261 Martin - okolie

č. 53 jižní část okresu Martin ohraničená obcemi

(v okrese Martin) Sklabinský Podzámok, Diaková, Dražkovce,

Žabokreky, západní část města Martin, Záturčie,

Košťany nad Turcom, Bystrička.

 

Volební obvod č. 262 Iľava

č. 54 jihozápadní část okresu Považská Bystrica

(v okrese Považská Bystrica) ohraničená obcemi Červený Kameň, Mikušovce,

Tuchyňa, Dulov, Ladce, Veľké Košecké Podhradie,

Košecké Rovné, Zliechov.

 

Volební obvod č. 263 Považská Bystrica

č. 55 severovýchodní část okresu Považská Bystrica

(v okrese Považská Bystrica) ohraničená obcemi Horná Mariková,

Dolná Mariková, Klieština, Upohlav, Udiča, Milochov, Považská

Bystrica, Dolný Moštenec, Horný Moštenec,

Zemianska Závada, Domaniža, Čelkova Lehota.

 

Volební obvod č. 264 Púchov

č. 56 střední část okresu Považská Bystrica ohraničená

(v okrese Považská Bystrica) z jihozápadní srany obcemi Zubák, Lednica,

Kvašov, Horovce, Hloža, Podhorie, Mojtín,

Pružina, ze severovýchodní strany obcemi Lazy pod Makytou,

Vydrná, Zbora, Hoštiná, Nimnica, Nosice, Beluša, Sverepec,

Horný Lieskov, Podskalie, Ďurďové, Briestené, Pružina.

 

Volební obvod č. 265 Nováky

č. 57 jižní část okresu Prievidza ohraničená obcemi

(v okrese Prievidza) Malá Čausa, Veľká Čausa, Malá Lehôtka, Veľká

Lehôtka, Hradec, Morovno, Handlová, Cigeľ,

Sebedražie, Koš, Nováky, Nitrianske Sučany.

 

Volební obvod č. 266 Prievidza

č. 58 severní část okresu Prievidza ohraničená obcemi

(v okrese Prievidza) Nedožery-Brezany, Prievidza, Opatovce nad Nitrou,

Diviacka Nová Ves.

 

Volební obvod č. 267 Rimavská Sobota

č. 59 severozápadní část okresu Rimavská Sobota

(v okrese Rimavská Sobota) ohraničená obcemi Brusník, Španie Pole,

Hostišovce, Veľký Blh, Uzovská Panica, Rokytník,

Bátka, Dulovo, Žíp, Vieska nad Blhom, Sútor,

Belín, Rimavské Janovce, Rimavská Sobota, Dúžava, Mojín, Husiná.

 

Volební obvod č. 268 Šafárikovo

č. 60 jihovýchodní část okresu Rimavská Sobota

(v okrese Rimavská Sobota) ohraničená obcemi Višňové, Chvalová, Vyšné

Valice, Gemerské Michalovce, Nižná Kaloša, Barca, Radnovce, Bottovo, Pavlovce, Jesenské, Gortva,

Gemerček, Hodejov, Čierny Potok, Konrádovce.

 

Volební obvod č. 269 Krupina

č. 61 Jihozápadní část okresu Zvolen ohraničená obcemi

(v okrese Zvolen) Sampor, Veľká Lúka, Sliač, Kováčová, Budča,

Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Kráľová,

Záježová, Vigľašská Huta-Kalinka, Slatinské Lazy, Klokoč, Stožok.

 

Volební obvod č. 270 Zvolen

č. 62 severovýchodní část okresu Zvolen ohraničená

(v okrese Zvolen) obcemi Zolná, Lukové, Lieskovec, Zvolen,

Slatinka, Zvolenská Slatina, Vigľaš, Detva.

 

Volební obvod č. 271 Žarnovica

č. 63 jihozápadní část okresu Žiar nad Hronom

(v okrese Žiar nad Hronom) ohraničená obcemi Kľak, Ostrý Grúň, Hrabičov,

Žarnovica, Dolné Hámre, Banská Hodruša, Banská

Štiavnica, Banský Studenec.

 

Volební obvod č. 272 Žiar nad Hronom

č. 64 severovýchodní část okresu Žiar nad Hronom

(v okrese Žiar nad Hronom) ohraničená obcemi Prochot, Horná Ždaňa, Bukovina, Revištské Podzámčie, Bzenica, Vyhne, Repište, Sklené Teplice, Podhorie, Banská Belá.

 

Volební obvod č. 273 Bytča

č. 65 severozápadní část okresu Žilina ohraničená

(v okrese Žilina) obcemi Brodno, Vranie, Považský Chlmec, Divinka,

Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko,

Bitarová, Hôrky, Bánová, Brezany, Peklina,

Paština Závada, Súľov-Hradná.

 

Volební obvod č. 274 Žilina

č. 66 střední část okresu Žilina ohraničená ze

(v okrese Žilina) severozápadní strany obcemi Zádubnie, Žilina,

Strážov, z jihovýchodní strany obcemi Zástranie,

Teplička nad Váhom, Trnové pri žiline, Rosina, Bytčica.

 

Volební obvod č. 275 Žilina - okolie

č. 67 jihovýchodní část okresu Žilina ohraničená obcemi (v okrese Žilina)

Kotrčiná Lúčka, Nededza, Mojš, Mojšova Lúčka,

Stráňavy, Višňové, Turie, Lietavská Lúčka,

Lietava, Podhorie, Babkov, Zbyňov, Jasenové, Malá Čierna.

 

KRAJ VÝCHODOSLOVENSKÝ

 

Volební obvod č. 276 Bardejov

č. 68 západní část okresu Bardejov ohraničená obcemi

(v okrese Bardejov) Hutka, Mikulášová, Dubová, Kurimka, Hažlín,

Brezovka, Poliakovce, Vyšná Voľa, Nižná Voľa,

Tročany, Abrahamovce, Buclovany, Lopúchov.

 

Volební obvod č. 277 Svidník

č. 69 východní část okresu Bardejov ohraničená obcemi

(v okrese Bardejov) Vyšný Mirošov, Nižný Mirošov, Vyšný Orlík,

Jurkova Voľa, Cernina, Ortuťová, Šašová, Dubinné, Nemcovce, Hankovce, Oľšavce, Kochanovce,

Koprivnica, Stuľany, Dukovce.

 

Volební obvod č. 278 Humenné

č. 70 západní část okresu Humenné ohraničená obcemi

(v okrese Humenné) Svetlice, Humenský Rokytov, Slovenské Krivé,

Jabloň, Didačov, Ľubiša, Brestov, Humenné, Brekov.

 

Volební obvod č. 279 Snina

č. 71 východní část okresu Humenné ohraničená obcemi

(v okrese Humenné) Vyšná Jablonka, Nižná Jablonka, Papín, Zubné,

Adidovce, Maškovce, Veľopolie, Udavské,

Kochanovce, Lackovce, Hažín nad Cirochou, Ptičie, Jasenov.

 

Volební obvod č. 280 Košice-západ

č. 72 západní část města Košic ohraničená ulicemi

(v okrese Košice) Pauliniho, Rastislavovou, Gréckou, Bulharskou,

Pekou, Srbskou, Barčianskou, Maarovou,

Šoltysovou, Tichou, Skladnou, Mlynárskou,

Štúrovou-Okružnou, Leninovou, Thälmannovou,

Hviezdoslavovou, Strojárenskou, třídou Dukelských hrdinů,

Komenského, Črmelskou třídou,

Vysokoškolskou, Boženy Němcové, Ciölkovského,

Solovjevovou, Mánesovou, městskou čtvrtí Červený

Vrch a území obcí Barca, Poľov, Šaca.

 

Volební obvod č. 281 Košice-východ

č. 73 východní část města Košic a území obcí Kavečany a (v okrese Košice) Ťahanovce.

 

Volební obvod č. 282 Moldava nad Bodvou

č. 74 západní část okresu Košice ohraničená obcemi

(v okrese Košice) Košická Belá, Vyšný Klátov, Nižný Kláov, Baška,

Myslava, Lorinčík, Malá Ida, Semša, Veľká Ida, Hutníky, Perín.

 

Volební obvod č. 283 Rozhanovce

č. 75 východní část okresu Košice ohraničená obcemi

(v okrese Košice a Prešov) Sokoľ, Družstevná pri Hornáde, Budimir,

Beniakovce, Košická Nová Ves, Vyšné Opátske,

Krásna nad Hornádom, Šebastovce, Haniska, Seňa,

Kechnec, Milhosť a obcemi Ružín, Malá Lodina,

Veľká Lodina, Kysak, Obišovce, Trebejov z okresu Prešov.

 

Volební obvod č. 284 Michalovce

č. 76 střední část okresu Michalovce ohraničená ze

(v okrese Michalovce) západní strany obcemi Strážske, Pusté, Čemerné,

Nacina Ves, Lesné, Suché, Pozdišovce, Trhovište,

Horovce a z východní strany obcemi Klokočov,

Kaluža, Vinné, Michalovce, Lastomír, Sliepkovce,

hatalov, Dúbravka, Slavkovce.

 

Volební obvod č. 285 Sobrance

č. 77 východní část okresu Michalovce ohraničená obcemi

(v okrese Michalovce) Kusín, Hnojné, Lúčky, Malé Zalužice, Veľké

Zalužice, Zemplínska Široká, Palín, Budkovce.

 

Volební obvod č. 286 Vranov

č. 78 západní část okresu Michalovce ohraničená obcemi

(v okrese Michalovce) Tovarnianska Polianka, Kladzany, Nižný Hrabovec,

Poša, Nižný Hrušov, Rakovec nad Ondavou,

Moravany, Tušická Nová Ves.

 

Volební obvod č. 287 Kežmarok

č. 79 střední část okresu Poprad ohraničená ze severní

(v okrese Poprad) strany obcemi Ždiar, Lendak, Výborná, Slovenská

Ves, Spišská Belá, Krížová Ves, Ľubica, z jižní

strany obcemi Vlkovce, Vrhov, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Štrbské Pleso.

 

Volební obvod č. 288 Poprad

č. 80 jižní část okresu Poprad ohraničená obcemi Štrba, (v okrese Poprad)

Mengusovce, Batizovce, Gerlachov, Poprad, Švábovce, Hôrka, Vlková, Abrahamovce.

 

Volební obvod č. 289 Stará Ľubovňa

č. 81 severní část okresu Poprad ohraničená obcemi

(v okrese Poprad) Osturňa, Malá Franková, Jezersko, Hágy, Reľov,

Toporec, Vojňany, Bušovce, Jurské, Ihľany,

Holumnica, Lomnička, Kolačkov, Jakubany.

 

Volební obvod č. 290 Hanušovce nad Topľou

č. 82 jihovýchodní část okresu Prešov ohraničená obcemi

(v okrese Prešov) Podhorany, Fulianka, Kapušany, Vyšná Šebastová,

Šalgovík, Solivar, Haniska, Kendice, Radačov,

Janov, Suchá Dolina.

 

Volební obvod č. 291 Prešov

č. 83 území města Prešova a území obcí Ľubotice,

(v okrese Prešov) Šarišské Lúky, Nižná Šebastová.

 

Volební obvod č. 292 Sabinov

č. 84 severozápadní část okresu Prešov ohraničená

(v okrese Prešov) obcemi Olejníkov, Drienica, Sabinov, Orkucany,

Šarišské Michaľany, Ostrovany, Ražňany, Uzovský

Šalgov, Uzovské Pekľany, Renčišov, Nižný Slavkov.

 

Volební obvod č. 293 Veľký Šariš

č. 85 střední část okresu Prešov ohraničená z

(v okrese Prešov) jihovýchodní strany obcemi Tulčík, Fintice, Malý

Šariš, Bzenov, Rokycany, Bajerov, Sedlice, ze

severozápadní strany obcemi Hradisko, Bodovce,

Šarišské Sokolovce, Jakubovany, Veľký Šariš,

Medzany, Lažany, Močidľany, Jarovnice,

Hermanovce, Lipovce, Lačnov.

 

Volební obvod č. 294 Revúca

č. 86 jihozápadní část okresu Rožňava ohraničená obcemi

(v okrese Rožňava) Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce,

Hanková, Brdárka, Slavoška, Koceľovce, Petrovo,

Roštár, Štítnik, Honce, Plešivec, Slavec, Silica.

 

Volební obvod č. 295 Rožňava

č. 87 severovýchodní část okresu Rožňava ohraničená

(v okrese Rožňava) obcemi Rejdová, Vyšná Slaná, Kobeliarovo, Nižná

Slaná, Henckovce, Rožňavské Bystré, Rakovnica,

Kružná, Brzotín, Jovice, Krásnohorská Dlhá Lúka, Silická Jablonica.

 

Volební obvod č. 296 Gelnica

č. 88 jižní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená

(v okrese Spišská Nová Ves) obcemi Hrišovce, Kaľava, Kolinovce, Krompachy,

Slovinky, Švedlár, Nálepkovo, Hnilčík, Hnilec.

 

Volební obvod č. 297 Levoča

č. 89 Severní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená

(v okrese Spišská Nová Ves) obcemi Vojkovce, Spišské Vlachy, Olcnava,

Vítkovce, Chrasř nad Hornádom, Spišský Hrušov,Domanovce, Levoča.

 

Volení obvod č. 298 Spišská Nová Ves

č. 90 západní část okresu Spišská Nová Ves ohraničená

(v okrese Spišská Nová Ves) obcemi Dlhé Stráže, Kurimany, Iliašovce,

Harichovce, Danišovce, Jamník, Matejovce, Poráč,

Rudňany, Závadka, Spišská Nová Ves.

 

Volební obvod č. 299 Kráľovský Chlmec

č. 91 východní část okresu Trebišov ohraničená obcemi

(v okrese Trebišov) Sirník, Brehov, Cejkov, Černochov, Bara, Viničky,

Streda nad Bodrogom.

 

Volební obvod č. 300 Trebišov

č. 92 západní část okresu Trebišov ohraničená obcemi

(v okrese Trebišov) Hraň, Zemplínske Jastrabie, Kašov, Veľká Tŕňa,

Malá Tŕňa, Slovenské Nové Mesto, Borša.